Medaile z Mistrovství Jihomoravského kraje

Pro tišnovskou atletiku to byl úspěšné mistrovství. Každý člen výpravy si odvezl medaili, a to je unikát. Nejprve ve starším žactvu prolétla Anet Seberová 100 m př. za 14,75 s a to je čas jak hrom. První místo a zlato. V dálce prvním pokusem skočila do vzdálenosti rovných 500 cm, ale stačilo to jen na 4. místo. Příjemně překvapila Karolína Lamačová – nejprve na 60 m př. doběhla 7. časem 11,01 s, aby vzápětí vrhla koulí 10,07 m, což bylo 2. místo! Ellen Ondrušková na hladké 60 m otestovala svou rychlost a časem 8,72 s byla první nepostupující do finále. Na 800 m odvážně zaútočila na celkové prvenství, ale v závěru ji došly síly. I tak čas 2:29,61 je další několikasekundové zlepšení. V cíli se do jedné sekundy vešly hned 4 závodnice a na Ellen tak zbylo 5. místo. Kateřina Mašínská se též zlepšila na 60 m př. a je 9. v kraji výkonem 11,37 s. Ve skoku dalekém pokořila 410 cm a skončila 17. Na zkušenost vyrazila Nikola Koláčná – v dálce skočila 373 cm a na hladkých 60 m zaběhla 9,06 s. Mladší žákyně pak nastoupily ve štafetě 4×60 m a ve složení Ondrušková-Lamačová-Mašínská-Koláčná překvapily v druhém běhu a získaly bronz, jen 2 setiny sekundy za stříbrným Hodonínem.

Na fotografii zleva: Ondrušková, Mašínská, Lamačová, Koláčná, Seberová