Výsledky 31. Atletického čtyřboj a 14. Skokanského trojboje O Pohár Geodetické kanceláře Souček

Krásné podzimní počasí přivítalo 87 závodníků z mnoha oddílů Moravy. Ti změřili síly v atletickém čtyřboji. Konkurence to byla zajímavá, vždyť třeba v kategorii starších žákyň byly hned 3 účastnice letošního Mistrovství České republiky.

V 14. ročníku Skokanského trojboje se utkala 3 družstva. Vyhrálo atletické mládí… 🙂

2021nar.výkonbody
1Buchty
dálkaLenka Krištofová2007387277
výškaEma Berková2007125359
trojskokAneta Seberová20071065493
1129
2Zabijáci KEK
dálkaEllen Ondrušková2009421356
výškaKateřina Kocůrová2009120312
trojskokKateřina Mašínská2009883245
913
3Rychle a zběsile
dálkaAlexandra Berková2011320142
výškaNina Berková2009130409
trojskokKateřina Berková1979775124
675

V závěrečné tombole se pak táhlo celkem 10 cen a ta první (čokoládový dort) zůstal v Tišnově 🙂

Poděkování patří rozhodčím a organizátorům z řad běžců, trenérů a rodičů. Bez nich by to nebylo vono. 

Předpřípravka II - chlapci
č.jménooddílrok60mbdálkabmíčekb200bsumpoř
53Marek PischSlavkov201411,01291110,7400:41,2171
23Jakub NedomaAK Kuřim201411,72260215,5100:41,9272
41Lukas PindrycAK Tišnov201412,53250311,0300:44,63123
13Jakub HromčíkAK Tišnov201512,94213512,0200:48,84154
73Jonáš Klika201513,35234410,3500:52,75195
163Kryštof Sobotka201614,5716489,0600:54,86276
69Vojtěch BravenecMoravské Knínice201713,8619375,4901:01,17297
82Vít Štarha201518,1920166,5801:08,18318
58Lukáš Vespalec201716,5812898,4701:17,59339
37Eduard Výleta201822,910105103,41001:32,0104010
Předpřípravka II - dívky
č.jménooddílrok60mbdálkabmíčekb200bsumpoř
67Klára BravencováAK Kuřim201410,8130317,00300:39,6161
32Klára HerzánováAK Tišnov201411,3228429,30200:42,8392
80Lucie TesařováAK Tišnov201411,43250314,20100:41,0293
19Veronika Benešová201514,1416654,35400:51,24174
72Sára Kněžínková201615,7517743,00801:02,15225
36Julie Výletová201616,8612173,20701:04,86266
88Emílie Konečná201719,7712963,50601:06,67267
40Gabriela Sobotková201824,388693,80502:04,510328
57Sabina Fajtlová201826,299482,40901:29,88349
2Ema Havelková201827,31070102,001001:53,693910
Předpřípravka I - chlapci
č.jménooddílrok60mbdálkabmíčekb400bsumpoř
64Lukáš KuchaříkAFK Tišnov201210,41332124,2301:23,4271
63Viktor HolochSlavkov201210,41301329,7101:32,7492
169Tomáš KonečnýAK Tišnov201311,25306225,9201:26,03123
49Martin PolívkaAK Tišnov201211,13283522,2401:22,71134
167Karel Maláska201311,13290419,1501:38,45175
170Martin KuchaříkAFK Tišnov201311,4624569,5601:42,56246
65Leoš KuchaříkSokol Tišnov201211,8721879,0701:50,67287
Předpřípravka I - dívky
č.jménooddílrok60mbdálkabmíčekb400bsumpoř
22Sabina NedomováAK Kuřim20129,615330220,4101:19,61191
68Magdaléna BravencováAK Kuřim20129,814365117,2401:20,52212
10Emilly HolkováSlavkov201210,313303417,6301:25,64243
34Helena LitoborskáAK Tišnov201210,411319313,9601:26,05254
1Vanesa Havelková201211,062481018,2201:32,68265
7Viktorie BukalováAK Tišnov201311,06286611,91101:30,16296
42Monika PindryčováAK Tišnov201210,411278712,01001:25,43317
12Rozálie HromčíkováAK Tišnov201211,06289512,8901:36,111318
29Sára DufkováAK Tišnov201211,732361213,8701:34,810329
90Sofie Šabatová201212,322461113,2801:42,2143510
100Kateřina Štveráčková201211,64256910,41201:37,0123711
24Julie HřebíčkováAK Tišnov201210,8102231314,0501:33,593712
71Tereza KněžínkováAK Tišnov201310,9925889,61301:32,273713
81Zita ŠtarhováAK Tišnov201212,91209159,41402:05,3154514
55Adéla Baláková201311,55211149,21501:41,2134715
Přípravka - chlapci
č.jménooddílrok60mbdálkabmíčekb600bsumpoř
18Ondřej MuzikářAK L. Daňka Blansko20109,21411137,15102:03,9361
165Jakub Kreps20119,83363222,90702:29,91132
164Jakub Vala20119,83350428,20401:29,92133
79David TesařAK Tišnov20119,32360329,20302:19,68164
52Matyas SeberaAK Tišnov201010,05323730,30202:13,57215
44Martin KrištofTišnov201010,16328527,95502:08,65216
20Matěj BenešAK Tišnov201110,37325622,70802:07,44257
46Antonín BublanAK Tišnov201110,482971123,60602:09,06318
38Tomáš KlikaSKB Tišnov201110,482981018,20902:28,710379
83Jakub StrejčekAK Tišnov201010,911302914,551002:27,893910
25Filip ZavadilAK Tišnov201110,810306812,801102:30,6114011
Přípravka - dívky
č.jménooddílrok60mbdálkabmíčekb600bsumpoř
61Maja TomanováOrel Vyškov20109,539140030815,106802:07,041111781
5Lenka BeranováBasketbal Tišnov20109,734836022022,0514402:08,539111032
54Natalie PischováSlavkov20119,441330912216,858702:09,437910013
47Anežka KocůrováAK Tišnov20109,832836222514,606302:12,23449604
78Ema KubátováAK Kuřim201010,323532615320,8013002:11,23568745
76Alexandra BerkováAtletika Šumperk201110,028932014212,404002:14,43177886
70Klára KněžínkováAK Tišnov201010,225232014213,805402:16,62927407
8Petra KonečnáAK Tišnov201110,421831012413,154802:19,32626528
60Běta KubátováAK Kuřim201011,39131513319,5011502:22,72275669
Mladší žáci
č.jménooddílrok60mbdálkabmíčekb800bsumpoř
4Matěj BeranAK Tišnov20088,927442023950,0030802:48,731111321
96Kristián KonečnýSKB Tišnov20089,221435714027,5012402:55,72537312
3Petr ŠtveráčekAK Tišnov20099,712938017422,208302:51,62866723
97Dalibor JežSKB Tišnov200810,26435513737,7020503:05,51815874
45Vojtěch BublanAK Tišnov20089,811536014528,4513103:04,21905815
21Adam Švancara20089,614535313523,459203:03,41955676
86Tomáš PilnýAK Tišnov20099,811535113221,007402:59,12265477
28Dominik DufekAK Tišnov20099,61453006623,259103:14,31264288
11Štěpán HromčíkAK Tišnov200910,4443209021,407703:16,91113229
Mladší žákyně
č.jménooddílrok60mbdálkabmíčekb600bsumpoř
33Ellen OndruškováAK Tišnov20099,245842135724,7017401:57,255115401
75Nina BerkováAtletika Šumperk20099,245842035532,1526102:08,738814622
77Karolína LamačováAK Tišnov20099,343541734736,2531002:10,936014523
59Monika TrojancováOrel Vyškov20089,539138527437,2532202:03,246314504
48Kateřina KocůrováAK Tišnov20099,148238527421,5513802:04,145013445
35Kateřina MašínskáAK Tišnov20099,539140531930,9524702:09,138313406
27Anna Vejrostová20099,343538427219,3011302:18,926610867
50Martina DvořáčkováSKB Tišnov200810,028936022021,3513602:10,236910148
166Karolína Januszová200810,028938928314,556202:19,32628969
Starší žáci
č.jménooddílrok60mbdálkabkouleb1000bsumpoř
99Václav HavelekSKB Tišnov20068,82954442808,7841303:29,040813961
98Dominik ParysSKB Tišnov20079,12334382696,9130203:54,523110352
Starší žákyně
č.jménooddílrok60mbdálkabkouleb800bsumpoř
62Stela TomanováOrel Vyškov20078,17475145987,2432102:34,763523011
51Aneta SeberováAK Tišnov20078,27184865228,6640602:37,260522512
74Ema BerkováAtletika Šumperk20078,36904734877,7335002:35,163021573
43Lenka KrištofováTišnov20079,34353872795,9824803:07,130212644
168Kateřina Procházková200710,32353001074,9018503:30,01376645

Fotogalerie

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.