KLAP 2 v Blansku

Krajská liga atletických přípravek (KLAP), skupina B.
2. kolo proběhlo ve čtvrtek 17. 6. 2021 na atletickém stadiónu v Blansku. Chlapci skončili 4. za AK Blanskem, Boskovicemi a Kuřimí. Dívky skončily 5. za Kuřimí, Boskovicemi, AK Blansko a Fénixem Blansko.

Nejlepší bodovači byli: Kocůrová Anežka 12 bodů, Machovský Ondřej 10 bodů, Sebera Matyas 6 bodů a Kněžínková Klára 2 body.

60 M – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-HOŠI  
JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY  
Ondřej Machovský 12 9,57 5  
Matyas Sebera 10 10,43    
Matěj Beneš 11 10,51    
Martin Polívka 12 10,67    
Marek Laštovička 11 10,8    
Antonín Bublan 11 10,83    
Lukáš Kuchařík 12 11,14    
         
60 M – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-DÍVKY 
JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY  
Anežka Kocůrová 10 10,18 5  
Klára Kněžínková 10 10,57    
Pavla Krchová 11 10,83    
Helena Litoborská 12 10,99    
         
300 M – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-HOŠI
JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY  
Ondřej Machovský 12 53,93 2  
Matěj Beneš 11 56,27    
Matyas Sebera 10 57,85    
Marek Laštovička 11 59,59    
Lukáš Kuchařík 12 59,78    
Antonín Bublan 11 60,24    
Martin Polívka 12 80,6    
         
300 M – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-DÍVKY
JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY  
Anežka Kocůrová 10 57,84 1  
Klára Kněžínková 10 58,53    
Pavla Krchová 11 58,83    
Helena Litoborská 12 59,39    
         
4 X 60 M – MIX       
JMÉNO   VÝKON BODY  
Machovský, Kněžínková, Kocůrová, Beneš 38,35 9  
Sebera, Krchová, Litoborská, Kuchařík 43,48 2  
         
SKOK DALEKÝ – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-HOŠI
JMÉNO ROČNÍK POŘ, VÝKON BODY
Ondřej Machovský 12 8 3,67 3
Matěj Beneš 11 1 3,17  
Marek Laštovička 11 7 3,17  
Matyas Sebera 10 13 3,12  
Lukáš Kuchařík 12 5 3,11  
Martin Polívka 12 11 3,03  
Antonín Bublan 11 3 2,83  
         
SKOK DALEKÝ – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-DÍVKY
JMÉNO ROČNÍK POŘ, VÝKON BODY
Anežka Kocůrová 10 9 3,42 6
Klára Kněžínková 10 8 3,35 2
Helena Litoborská 12 11 3,06  
Pavla Krchová 11 10 2,99  
         
HOD KRIKETOVÝM MÍČKEM – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-HOŠI
JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY  
Matyas Sebera 10 31,68 6  
Ondřej Machovský 12 26,67    
Matěj Beneš 11 23,71    
Lukáš Kuchařík 12 22,36    
Martin Polívka 12 20,2    
Marek Laštovička 11 15,23    
Antonín Bublan 11 13,73    
         
HOD KRIKETOVÝM MÍČKEM – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-DÍVKY
JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY  
Pavla Krchová 11 14,95    
Anežka Kocůrová 10 14,24    
Helena Litoborská 12 12,02    
Klára Kněžínková 10 10,71    
         

 

Celkové výsledky po 2. kole

pořadí

družstvo

hlavní body

pomocné body

1

Elite Sport Boskovice

12

301

2

Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s

10

272

3

AK Kuřim A

8

213

4

Fénix Blansko

6

123

5

AK Tišnov A

4

85

6

AK Kuřim B

2

12

Do krajského finále, které se bude 19. 9. 2021 v Břeclavi postupují tři první družstva.

Výsledky

Foto a video galerie

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.