KLAP 1 v Boskovicích

Krajská liga atletických přípravek (KLAP), skupina B.
1. kolo se odehrálo ve čtvrtek 10. 6. 2021 na atletickém oválu ZŠ Slovákova Boskovice. Celkem 6 oddílů v kategoriích chlapci a dívky bojovalo v disciplínách 60 m, dálka, míček, 300 m a štafeta 4×60 m. Chlapci skončili 3. za AK Blanskem a Boskovicemi. Dívky skončily 5. za Kuřimí, Boskovicemi, Fénixem Blansko a AK Blansko

Nejlepší bodovači byli: Machovský Ondřej 13 bodů, Tesař David 12 bodů, Kocůrová Anežka 7 bodů a Sebera Matyas 1 bod.

60 M – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-HOŠI
JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY  
David Tesař 11 9,58 6  
Ondřej Machovský 12 9,61 5  
Martin Polívka 12 10,27    
Matyas Sebera 10 10,31    
Lukáš Kuchařík 12 10,58    
Matěj Beneš 11 10,86    
Antonín Bublan 11 13,3    
         
60 M – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-DÍVKY
JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY  
Anežka Kocůrová 10 10,07 6  
Pavla Krchová 11 10,45    
Helena Litoborská 12 10,77    
Viktorie Bukalová 13 11,6    
         
300 M – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-HOŠI
JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY  
Ondřej Machovský 12 55,39 1  
David Tesař 11 57,06    
Matyas Sebera 10 57,81    
Matěj Beneš 11 58,23    
Lukáš Kuchařík 12 58,56    
Martin Polívka 12 62,02    
         
300 M – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-DÍVKY
JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY  
Pavla Krchová 11 58,14    
Anežka Kocůrová 10 58,95    
Helena Litoborská 12 62,78    
Viktorie Bukalová 13 68,25    
         
4 X 60 M – MIX      
JMÉNO   VÝKON BODY  
Kocůrová, Krchová, Machovský, Tesař 38,68 9  
Bukalová, Litoborská, Kuchařík, Sebera 42,49 2  
         
SKOK DALEKÝ – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-HOŠI
UMÍSTĚNÍ JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY
5 David Tesař 11 3,83 6
7 Ondřej Machovský 12 3,81 4
15 Martin Polívka 12 3,31  
16 Matyas Sebera 10 3,28  
17 Lukáš Kuchařík 12 3,23  
22 Matěj Beneš 11 2,95  
30 Antonín Bublan 11 2,38  
         
SKOK DALEKÝ – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-DÍVKY
UMÍSTĚNÍ JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY
10 Anežka Kocůrová 10 3,43 1
11 Pavla Krchová 11 3,43  
18 Helena Litoborská 12 3,15  
34= Viktorie Bukalová 13 2,73  
         
HOD RAKETKOU – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-HOŠI
UMÍSTĚNÍ JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY
8 Ondřej Machovský 12 25,46 3
10 Matyas Sebera 10 24,36 1
14 David Tesař 11 22,23  
15 Martin Polívka 12 21,76  
17 Lukáš Kuchařík 12 20,32  
20 Matěj Beneš 11 18,32  
25 Antonín Bublan 11 13,8  
         
HOD RAKETKOU – ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA-DÍVKY
UMÍSTĚNÍ JMÉNO ROČNÍK VÝKON BODY
15 Anežka Kocůrová 10 14,65  
16 Helena Litoborská 12 14,2  
21 Pavla Krchová 11 12,85  
27 Viktorie Bukalová 13 11,08  
         

Výsledky

Foto a video galerie

Zveřejnit odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.