Slavkov – Finále Krajské ligy atletických přípravek JmKAS

19. 9. 2020

První velké finále má za sebou družstvo atletických přípravek. Po dvou základních kolech jsme postoupili do Jihomoravského krajského finále, které se uskutečnilo v sobotu 19. 9. 2020 ve Slavkově. Ze 13 družstev jsme zde obsadili 11. místo. Jediným bodujícím závodníkem byla Kája Lamačová v míčku a pak štafeta 4×60 m „A“. Na první pohled se to zdá, že je to výsledek neslavný, ale není tomu tak. Měli jsme jedno z nejmladších družstev, věkový rozdíl 2-3 let je v tomto období s ohledem na výkony dětí obrovský. Povzbudíme děti k dalšímu trénování, příští rok se znovu zúčastníme. Pro některé to byl zážitek zúčastnit se poprvé takových velkých závodů…

Gabriela Čtveráčková – 13.12 m

Poděkování patří oběma trenérkám Míše Maškové a Terce Výletové za organizaci naší výpravy, tréninkovou přípravu dětí během prázdnin a začátku září a také za samotnou péči, kterou dětem věnovaly ve Slavkově, stejně tak jako během celého minulého školního roku.

Celé soutěže přípravek jsme se mohli zúčastnit díky finanční podpoře města Tišnova a Jihomoravské kraje